Čas na serveru 11:02:55

Montmartre

Id: 106819

Montmartre

  •  / Montmartre /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1958x

Vyvolávací cena: