Čas na serveru 10:47:32

Mostecká věž

Id: 33203

Mostecká věž

  •  / Mostecká věž /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 07, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1593x

Vyvolávací cena:

1 700