Čas na serveru 11:37:39

Motiv z Prahy

Id: 233810

Motiv z Prahy

  •  / Motiv z Prahy /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 73 x 103 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na několika místech poškozený obraz,po

zobrazeno: 871x

Vyvolávací cena:
1 200