Čas na serveru 00:24:27

Můstek přes vodu

Id: 121013

Můstek přes vodu

  •  / Můstek přes vodu /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole monogramem L, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 770x

Vyvolávací cena:

4 100