Čas na serveru 07:10:31

Muž s lahví

Id: 47009

Muž s lahví

  •  / Muž s lahví /   Autor neurčen

olej/plech, rozměr 31 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře Munkacsy, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 5537x

Vyvolávací cena:

6 000