Čas na serveru 22:41:56

Muž v klobouku

Id: 84906

Muž v klobouku

  •  / Muž v klobouku /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1546x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500