Čas na serveru 19:18:03

Muž v klobouku

Id: 145306

Muž v klobouku

  •  / Muž v klobouku /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 53 x 38,5 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1006x

Vyvolávací cena:
1 100

3 700