Čas na serveru 06:35:01

Myšlenky pianisty

Id: 34304

Myšlenky pianisty

  •  / Myšlenky pianisty /   Autor neurčen

kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena:
3 900