Čas na serveru 18:50:11

Mýtická scéna

Id: 200004

Mýtická scéna

  •  / Mýtická scéna /   Autor neurčen

kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno, lehce poškozeno hnědými flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, prasklé sklo

zobrazeno: 1033x

Vyvolávací cena:
600