Čas na serveru 19:22:11

Mýtický motiv

Id: 84302

Mýtický motiv

  •  / Mýtický motiv /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole monogramem, mírně poškozená malba, volné v rámu, původní rám, na zadní straně rámu výstavní štítek, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1582x

Vyvolávací cena: