Čas na serveru 23:58:29

Na cestě

Id: 50015

Na cestě

  •  / Na cestě /   Autor neurčen
  •  / Na cestě /   Autor neurčen
  •  / Na cestě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 57 x 82 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, krakeláž malby, rámováno

zobrazeno: 763x

Vyvolávací cena:
800

1 900