Čas na serveru 13:28:01

Na cestě

Id: 124613

Na cestě

  •  / Na cestě /   Autor neurčen
  •  / Na cestě /   Autor neurčen
  •  / Na cestě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1838x

Vyvolávací cena:

13 500