Čas na serveru 15:43:17

Na jezeře

Id: 235102

Na jezeře

  •  / Na jezeře /   Autor neurčen
  •  / Na jezeře /   Autor neurčen
  •  / Na jezeře /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

zobrazeno: 1936x

Vyvolávací cena:

3 400