Čas na serveru 00:28:49

Na karnevalu

Id: 22002

Na karnevalu

  •  / Na karnevalu /   Autor neurčen

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1454x

Vyvolávací cena:
1 200