Čas na serveru 13:45:27

Na koloběžce

Id: 95005

Na koloběžce

  •  / Na koloběžce /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 144 x 96 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i na obrazu viz foto

zobrazeno: 1262x

Vyvolávací cena: