Čas na serveru 07:57:51

Na kolonádě

Id: 91006

Na kolonádě

  •  / Na kolonádě /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vlevo dole J. Král, datováno 1928, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1494x

Vyvolávací cena:

1 800