Čas na serveru 06:31:33

Na lavičce

Id: 180705

Na lavičce

  •  / Na lavičce /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, po obvodu poškozeno, poškozený rám, část obrazu překryta rámem

zobrazeno: 365x

Vyvolávací cena:

2 800