Čas na serveru 16:25:13

Na lavičce

Id: 115818

Na lavičce

  •  / Na lavičce /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 51 x 42 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 1363x

Vyvolávací cena:

1 300