Čas na serveru 15:47:49

Na pastvě

Id: 216701

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nerestaurovaném stavu, po

zobrazeno: 787x

Vyvolávací cena:
1 600

3 300