Čas na serveru 16:53:23

Na pastvě

Id: 27407

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 53,5 x 68 cm, zbytková signatura vlevo dole, druhá polovina 19. století, Barbizonská škola, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2221x

Vyvolávací cena:

15 000