Čas na serveru 21:19:41

Na pastvě

Id: 72601

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 31 x 63 cm, signováno vpravo dole Barbarini, lehce poškozená malba, novodobě rámováno

zobrazeno: 1438x

Vyvolávací cena:

8 000

4.4.2017, 20:42:00

18.3.2017 22:46 8 000 Kč