Čas na serveru 10:49:52

Na pastvě

Id: 92401

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 44,5 x 93,5 cm, nečitelně signováno vlevo dole, novodobě rámováno, rentoilováno, v minulosti odborně čištěno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2089x

Vyvolávací cena:

9 000