Čas na serveru 03:00:56

Na pastvě

Id: 124611

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen
  •  / Na pastvě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 1724x

Vyvolávací cena: