Čas na serveru 04:31:30

Roland Samsois
Na pláži

Id: 372002

Na pláži

  •  / Na pláži / Roland Samsois
  •  / Na pláži / Roland Samsois
  •  / Na pláži / Roland Samsois

olej/plátno, rozměr 31 x 60 cm, značeno vpravo dole monogramem, původní stav, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1317x

Vyvolávací cena:

10 000