Čas na serveru 15:41:11

Na polích

Id: 145422

Na polích

  •  / Na polích /   Autor neurčen
  •  / Na polích /   Autor neurčen
  •  / Na polích /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 9 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pravděpodobně ruská provenience

zobrazeno: 1405x

Vyvolávací cena:

2 200