Čas na serveru 14:12:30

Na tržišti

Id: 55103

Na tržišti

  •  / Na tržišti /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4130x

Vyvolávací cena:

18 000

Příhozy: 50