Čas na serveru 15:43:58

Na zápraží

Id: 145427

Na zápraží

  •  / Na zápraží /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, provenience Rusko

zobrazeno: 652x

Vyvolávací cena:
800