Čas na serveru 22:33:36

Nad zátokou

Id: 163911

Nad zátokou

  •  / Nad zátokou /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr malby 18 x 23 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 1428x

Vyvolávací cena:

1 600