Čas na serveru 23:01:48

Náměstí

Id: 77501

Náměstí

  •  / Náměstí /   Autor neurčen
  •  / Náměstí /   Autor neurčen
  •  / Náměstí /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 674x

Vyvolávací cena:
800

800

18.5.2017, 19:33:00

15.5.2017 22:12 800 Kč