Čas na serveru 08:58:58

Napadení

Id: 99448

Napadení

  •  / Napadení /   Autor neurčen
  •  / Napadení /   Autor neurčen
  •  / Napadení /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 47,5 x 69 cm, nečitelná signatura vlevo dole, volné plátno, nerámováno

zobrazeno: 1588x

Vyvolávací cena:

6 000