Čas na serveru 22:28:13

Odhalená

Id: 39101

Odhalená

  •  / Odhalená /   Autor neurčen
  •  / Odhalená /   Autor neurčen
  •  / Odhalená /   Autor neurčen
  •  / Odhalená /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 80,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, nerámováno

zobrazeno: 1635x

Vyvolávací cena:

14 500