Čas na serveru 21:38:24

Odpočívající

Id: 7701

Odpočívající

  •  / Odpočívající /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, drobné poškození obrazu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1894x

Vyvolávací cena:
2 200

17 055