Čas na serveru 00:43:46

Opuštěné místo

Id: 121804

Opuštěné místo

  •  / Opuštěné místo /   Autor neurčen

kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 57 x 66 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1802x

Vyvolávací cena: