Čas na serveru 09:53:03

Oslavy na železnici

Id: 202509

Oslavy na železnici

  •  / Oslavy na železnici /   Autor neurčen

lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list poškozen, zaskleno, oděrky na novodobém rámu

zobrazeno: 1131x

Vyvolávací cena:
500

1 200