Čas na serveru 18:34:02

Ovocné zátiší

Id: 207906

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1874x

Vyvolávací cena:

7 955