Čas na serveru 02:48:43

Panorama Prahy

Id: 36710

Panorama Prahy

  •  / Panorama Prahy /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2724x

Vyvolávací cena:

11 000