Čas na serveru 13:40:18

Paris

Id: 35001

Paris

  •  / Paris /   Autor neurčen
  •  / Paris /   Autor neurčen
  •  / Paris /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 40,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Tristan (okruh Maurice Utrillo), obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování

zobrazeno: 2312x

Vyvolávací cena: