Čas na serveru 16:56:36

Paris

Id: 39102

Paris

  •  / Paris /   Autor neurčen
  •  / Paris /   Autor neurčen
  •  / Paris /   Autor neurčen
  •  / Paris /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vpravo dole Tristan (okruh Maurice Utrillo), vlevo dole popis, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 2843x

Vyvolávací cena:

28 000