Čas na serveru 07:02:03

Pierot

Id: 157835

Pierot

  •  / Pierot /   Autor neurčen
  •  / Pierot /   Autor neurčen
  •  / Pierot /   Autor neurčen
  •  / Pierot /   Autor neurčen
  •  / Pierot /   Autor neurčen
  •  / Pierot /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 129 x 195 cm, signováno vpravo dole, datováno, v ploše malby oděrky, nerámováno

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 72