Čas na serveru 07:15:37

Po rybolovu

Id: 30706

Po rybolovu

  •  / Po rybolovu /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1866, na malbě krakeláž, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1805x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 48