Čas na serveru 23:00:30

Pobřežní město

Id: 85802

Pobřežní město

  •  / Pobřežní město /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, opravovaný rám

zobrazeno: 1806x

Vyvolávací cena:

16 000