Čas na serveru 22:56:11

Pod palmami

Id: 139906

Pod palmami

  •  / Pod palmami /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena:
1 800

2 700