Čas na serveru 17:43:44

Pod útesem

Id: 81208

Pod útesem

  •  / Pod útesem /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr 22,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1597x

Vyvolávací cena:
500

500

10.7.2017, 19:48:00

4.6.2017 13:50 500 Kč