Čas na serveru 09:59:44

Podél potoka

Id: 64816

Podél potoka

  •  / Podél potoka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, signováno vlevo dole, pravděpodobně Německo, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 1498x

Vyvolávací cena: