Čas na serveru 17:32:42

Podle Degase

Id: 188516

Podle Degase

  •  / Podle Degase /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 91 x 72 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, nerámováno

zobrazeno: 1278x

Vyvolávací cena:
700