Čas na serveru 14:38:13

Podzimní krajina

Id: 211102

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 27 x 53 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 1963x

Vyvolávací cena:
1 200

3 400