Čas na serveru 13:15:30

Portrét

Id: 33410

Portrét

  •  / Portrét /   Autor neurčen
  •  / Portrét /   Autor neurčen
  •  / Portrét /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 71 x 56 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1944, drobně znečištěná malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1693x

Vyvolávací cena: