Čas na serveru 13:24:01

Portrét dívky

Id: 262602

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

zobrazeno: 4414x

Vyvolávací cena:
500

4 300