Čas na serveru 17:23:47

Portrét dívky

Id: 160207

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 523x

Vyvolávací cena:

3 100