Čas na serveru 06:56:21

Portrét důstojníka

Id: 258601

Portrét důstojníka

  •  / Portrét důstojníka /   Autor neurčen

akvarel/papír, viditelná velikost 23,5 x 18 cm, značeno a datováno 1837, původní rámeček, zvlněný papír, pod sklem zaprášeno

zobrazeno: 1060x

Vyvolávací cena:
800

2 100